25.7.08

AÇLIK KAMPANYASI

Hergün TIKLAYIN ! The HUNGER
Hergün bilgisayar karşısında saatler harcıyoruz ve bu zaman süresince bir çok site de turluyor, mouse ile yüzlerce hatta binlerce defa oraya buraya TIKLIYORUZ.Şimdi günde sadece 2 TIKLAMAYLA dünyadaki aç insanlara yardım etmeniz için olanak sağlayan bir site var.Orada göreceğiniz sarı düğmeye tıklayın.Dünyanın herhangi bir yerinde aç bir insan yiyecek alıyor size hiç bir maliyeti yok, yiyeceğin parası reklam logolarını görmeniz ile reklam yapan sponsorlar tarafından ödeniyor. Tüm yapacağınız bu siteye girmek ve yiyecek bağışla (Help Feed The Hungry) düğmesine TIKLAMAK. Bir saniye sürüyor, günde sadece bir kere bağışta bulunabiliyorsunuz.Ayrıca arkadaşlar isterseniz bu yazıyı ve resimleri daha çok insana ulaşmak ve bu yardım zincirine katılmak amacıyla blogunuzda veya sitenizde yayınlayabilirsiniz. Duyarlılıgınız için Teşekkür ederim..

14 yorum:

Cem Akkilic dedi ki...

Teşekkürler.

Blogunuzu ASİLLER LİSTESİNE ekledim.

http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/2008/03/alik-kampanyasi-ve-asiller-listesi.html

Maharetli Eller dedi ki...

İnanın bir listede varolmak gibi bir istegim yok ama size sonsuz kere teşekkür ederim öncülügünüz için Sevgilerle..

Cem Akkilic dedi ki...

O listeye sizi almamım amacı Kampanyaya olan katılımı gösterebilmektir.

Sonsuz teşekkürler.

Cem Akkılıç Cemology Onuncu köy

Maharetli Eller dedi ki...

:) TEŞEKKÜR EDERİM

akasyakokusu dedi ki...

CANIM BENİM SENDE SAOL BEN NAPTIMKİ.BİR ARA ÇOCUKLARDAN ZAPLAYINCA SENİN YAYINLADIĞINI GÖRDÜM.SANA CEM BEY'E MAİL AT DİYECEKTİM.ACELE ÇIKTIM EVDEN..ŞİMDİ GELDİMKİ GÖRDÜM CEM BEY'LE KONUYU HALLETMİŞSİNİZ..
DAHA HABERİ OLMAYAN BİR ÇOK ARKADAŞ VAR EMİNİM ONLARDA İLGİLENECEKTİR..
BEN KİMSEYE GİDEMEDİM.ZAMANIM YOK..EŞİM DÖNÜYOR 6. GİBİ ORDA OLURUM DEDİ.MUTFAKTAYIM ANLIYCAN:)))
ÖPTÜM SENİ BY..

Maharetli Eller dedi ki...

Kolay gelsin ablacım teşekkür ederim html kodları için mail attım cem beye ama gönderdiklerinide yapamadım bende sayfandakileri kopyaladım :) Bende kimseyi dolaşamıyorum sadece blog manşete başlık bıraktım bi baktım sende bırakmışsın :) ama insanımız çok duyarlı fedjit'den takip ettigim kadarıyla hemen tıklıyolar sagolsunlar. Cem beyin sayesinde oldu tabi bunlar kendisine nekadar teşekkür etsek azdır. Görüşmek üzre...

Cem Akkilic dedi ki...

Bütün bu yorumları okudukça sevincim ve sizlere olan saygım her an artıyor.

Hep mutlu ve sağlıcakla kalınız sevgili dostlar.

Bana ulaşmak için ve kampanya hakkındaki diğer tüm detaylar için;
cemakkilic@yahoo.com.tr

ya da cagdasdrama@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Maharetli Eller dedi ki...

Çok çok teşekkürler bundan sonra sizi hep takip edicem ve hertürlü kampanyaya elimden geldigince katılıcam sevgilerimi yolluyorum güzel günlerde tekrar görüşmek üzere..

dantelistan dedi ki...

merhaba resimleri görünce insanın içi parcalanıyor bir tıklama ile bir kişiye bile yardımcı olunabiliniyorsa ne mutlu sizi ve sizin gibi duyarlı insanları yürekten kutluyorum üzerime düşeni yapmak üzere ayrılıyorum iyi günler

Maharetli Eller dedi ki...

Merhabalar, bende sizin gibi çok duygulandım hele oradaki çaresiz anneleri düşününce bir anne olarak dahada hassaslaştım, duyarlılıgınız için ben sizi yürekten kutluyorum ve çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle daha güzel günlerde ve kampanyalarda görüşmek üzre...

GÖNÜLDEN ELE dedi ki...

CANIM BENDE TIKLAYANLARDANIM AMA GÜNDE 1 KEZMİŞ.AKASYADAN GELDİM.YARINDA SANA UĞRARIM İNŞALLAH.SEVGİLER BIRAKIYORUM.HAFTASONUN GÜZELLİKLERLE DOPDOLU GEÇSİN UMARIM..

Maharetli Eller dedi ki...

Harikasınız süpersiniz bitanesiniz...
Sizler gibi duyarlı arkadaşlarım oldugu için çok şanslıyım Umarım hepimizin haftasonu güzelliklerle geçer canım sevgiler..

akasyakokusu dedi ki...

nur yüzlüm az tur zamanı..elimde çay..millet havuza gitti bende evde iş görüyorum :))) :(((

Cem Akkilic dedi ki...

Bir tıklamayı çok gören yobaz ve Deniz feneri

Yaklaşık altı ay önce bir kampanya başlatmıştım. Çoğunluğu Afrika’da olan aç insanlara yardım kampanyasıydı bu.Birleşmiş Milletler örgütünün internet aracılığıyla düzenlediği ve günde sadece bir defa tıklamayla destek verilebilen bir organizasyonu duyurup,yaymaya çalıştığım için bir dinci yobaz tarafından İncil dağıtmakla şuçlanmıştım.O, kendinden başka hiçbir canlıyı düşünmeyen tarikatçı, BM nin bu çabasını ‘’gavurlar önce öldürdüler şimdi yardım ediyorlar’’diyerek,çağdışı kafasıyla yerden yere vurmaya kalkışmıştı.Bununla kalmayıp sözde yardım kuruluşu olan Deniz fenerine niçin destek olmadığımı da yazmıştı.Binlerce internet kullanıcısının ve site sahiplerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan AÇLIK KAMPANYAM,bu aklı ve yüreği kıt zatımuhterem tarafından Misyonerlik merakı olarak şuçlanmıştı.(Yazımın sonunda ilgili konunun linkini verdim,okuyabilirsiniz)

Dün Almanya’dan gelen haberleri hepimiz duyduk. Deniz fenerinin ‘’nasıl bir yapıda olduğu’’ ortaya çıkmış oldu. Özellikle Müslümanların kutsal ayı Ramazanda insanları dolandıran,din ve fakirler adına yardım parası toplayıp o topladıkları milyon dolarlarla sefa peşinde koşan bizim dinci borazancıların üst düzey elemanları gözaltına alındılar.Kendi televizyonları kanal 7’de yoksul aileleri reklam malzemesi yapıp bir tencere çorba ve bulgurla kandırıp,saatlerce çekim yaparak halkın acıma duygularını sömüren ve karşılığında yardım bahanesiyle para toplayan Fenerciler,şimdi işledikleri şuçların hesabını veriyorlar. Bakalım bu uluslararası dolandırıcılık şebekesinin altından daha neler dökülecek.'' Türkiye bize güveniyor '' sloganıyla Allah adına para toplayan örgütün kasasından acaba ne yolsuzluklar,hırsızlıklar çıkacak?

O yobaz,şimdi kalkıp diyecek ki '’yargı süreci tamamlanmadan kimseyi şuçlama ey misyonerlik meraklısı Cem Akkılıç’’. Sanki kendisi Ergenekon davası sonuçlanmadan iki emekli orgeneralimizi terörist ilan etmemiş gibi ve gazeteci İlhan Selçuk’u terör örgütü reisi yapmamış gibi hiç utanmadan, sıkılmadan söyleyecek bütün bunları.Ve bu şarlatan, gerici kafasıyla her gün bir tıklama yapmak ve aç çocuklara yardım etmek yerine,ağzından salyalarını çember sakallarına akıta akıta din bezirgancılığına devam edecek…

Cem Akkılıç
4 Eylül 2008

http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/2008/09/bir-tklamay-ok-gren-yobaz-ve-deniz.html