14.2.11

Konu: Hediye Kutularını Süslemek - Konsept; "Sevgililer Günü"

Merhaba :)

Bana artık bııııyyyyk geldi bu nedir yahu bir haftadır, kafamı hangi tarafa çevirsem, kırmızı kırmızı simli kalpler ve hep aynı replik "Sevgililer Günüüüü bik bik ibibik...."KalpçikTabi getirisi de ayrı şimdi, düşündüm de şu bana yangın var diye bagırtacak aşamaya getirten Sevgililer muhabbeti sayesinde blogumu güncelleme fırsatı bulabildim :)
Öyle ki sülfile makasımı ve renkli kağıtlarımı bir arayışım vardı görmeliydiniz, birara bulamayacağımı anlayıp ağlamak istedim :)
Çünkü uzun zamandır arşivde duran bu paketleme önerisini illa illa kafama koyduğum gün yapmasaydım kesinlikle keyfim kaçardı!

Neyse uzun lafın kısası, öneri; Anne Kaz'ın şu konusundan çıktı. Oradaki kutular muhteşem olmuş, özellikle bir tane daha vardı ki kesinlikle yapılmalık..

11 yorum:

dilek hanımın mutfağı dedi ki...

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun inşaAllah....

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

ellerine sağlık canım sen de karışmışsın bak o bayyy getiren güne:)))) ben yinede sevgi günün kutlu olsun demeden gitmeyeceğim:)))

Nur dedi ki...

Dilek hanım;
teşekkür ederim hayırlı kandiller.

Örgü Çantam;
Teşekkür ederim :))) Bende hayırlı kandiller dilerim.

ratatoule dedi ki...

yokluğun çok belli oluyor ne zaman bloguna gelip güncellenmediğini görsem üzülüyorum,çok güzel paylaşımların var ellerine sağlık uğra ara sıra bloga kutuda ayrı bir güzel olmuş ellerine sağlık bu arada bende blogummmmmmu yeniledim yeni adıyla hatırlamayabilirisin ama beklerim sevgiyle kal canım
http://ratatoule.blogspot.com/ bende beklerim

Nur dedi ki...

Ratatoule;
yerim belli mi oluyor ne güzelsiniz siz. Bana göre pek öyle değil gibi ama teşekkür ederim güzel yürekli arkadaşım :)) Buarada sanırım benim internet bağlantımla alakalı olmalı ki Furkan mert blogun'u açamadım, akşam tekrar bakar incelerim. Çok öpüyorum tekrar teşekkür ederim sağlıkla kal olur mu?

Sihem Tachouli / Yaşam Stil dedi ki...

Çok hoş olmuş, baharı çağrıştırmış pastel renklerle, ellerine sağlık...

Necmiye dedi ki...

cok güzel olmuş canım ellerine sağlık hosgeldin bu arada

Nur dedi ki...

**Sihem :)
teşekkür ederim..

**Necmiye,
teşekkür ederim, öpüyorum.

KelebekGibi dedi ki...

Bu tip süslemeyi ilk firsatta kullanmaliyim bir hediye paketinde, cok sevdim bu kalpleri :)

derya dedi ki...

Nurcuğum kutuya bayıldım ellerine emeğine sağlık sımsıcak sevgiler.

Nazlı dedi ki...

Allahim nihayet guzel bir blog!