22.8.08

İSMEK DESEN KİTAPLARI

İSMEK, bildiginiz gibi ücretsiz sanat ve meslek eğitim hizmetleri veriyor ( bilgisayar teknolojileri, dil egitimi, mesleki ve teknik egitim, spor ve müzik egitimi, türk islam sanatları, el sanatları, sosyal ve kültürel egitimler ) bende dün ismegin sitesinde dolaşırken birde baktım desen kitaplarını ücretsiz bilgisayarımıza indirebiliyoruz sadece desen kitapları degil bir sürü egitici kitapda mevcut ama beni bu desen kitapları ilgilendirdigi için hemen indirdim ve sizlerinde indirip faydalanması için sayfama taşıdım buyrun hanımlar artık desen sıkıntısı çekmek yok :)İSMEK Desen Kitabı'nda motifler aşamalı olarak gösteriliyor. Desen kitabı sağladığı kolaylığın yanısıra, sunduğu çeşitlilik ile de alanında bir ilk olma özelliğini taşıyor.
Ayrıntılı bilgi ve kitabı ücretsiz indirmek için tıklayınız
1. sayısı sanatseverler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Desen Kitabı'nın 2. sayısı el sanatları ile ilgilenen fakat desen bulmakta büyük zorluk çeken sanatçılar için önemli bir kaynak oluşturuyor.
Ayrıntılı bilgi ve kitabı ücretsiz indirmek için tıklayınız


Ve buda desen kitabının 3. sü ücretsiz indirmek için tıklayınız

Ebru sanatçısı Ömer Faruk Dere’nin 192 sayfalık “Ebru Sanatı” adlı kitabı, gelenekli sanatlardan ebruyu tarihçesi, malzemeleri ve örnekleriyle anlatmaktadır.
Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz indirmek için tıklayınız“Çocuk Gelişimi, Eğitimi ve Sağlığı” konulu bu kitap, çocuk bakımı işini meslek olarak tercih etmiş kişilerin mesleki açıdan daha donanımlı olmalarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır.
Bende bi anne olarak indirdim sizde ayrıntılı bilgi ve ücretsiz indirmek için tıklayınız


6 yorum:

Fast food kültürüne inat tabakta lezzetler... dedi ki...

İyilik ve güzelliklerle dolu her şeyin istediğinizden de daha güzel olacağı harika bir hafta sonu diliyorum.
Sevgiler…

NzlGl dedi ki...

Sevgili göznurum

Yine güzel ve faydalı bilgiler vermişsin bizlere teşekkürler

Bende iyi hafta sonları diliyorum canım

Kelime doğrulamayı yapmaya çalıştım umarım başarılı olmuşumdur

sevgiler

yosunbuka dedi ki...

gerçekten çok iyi olmuş paylaşımın için teşekkürler canımcım..

yosunbuka dedi ki...

nur um fasulye turşusu yazlık hemen yemelik mi yoksa kış için mi kuracaksın?yazlıksa eğer fasulyelerini çok tazeyse 10-15 dak biraz sertse süreyi artırarak sararana kadar haşla.kaynar suya atıp da.sonra hemen soğuk su dolu tencereye kevgirle at.kaba koy soğuyunca üstüne kabın yarısına gelene kadar sirke dök.iri dövülmüş sarımsak ekle.tuz ekle su ekle ağzına kadar.tuzuna bak azsa koy gene.
kış için yapacaksan erken daha.çabuk olur bu sıcaklarda dayanmaz kışa.

nazardeymesin07 dedi ki...

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile İYİ GECELER ... http://nazardeymesin07.blogspot.com

NzlGl dedi ki...

Sevgili nur

Günaydın

sağlık ve huzur getirecek bir hafta dilerim

sevgiler